Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6-, světlo, tentokrát kladně... ;)
Líbí, ale bez toho korálkového závěsu bych to bral víc.
ale to je věc názoru.
je to pekne, ale nic nove. tento druh fotky by som nazval zakladom umeleckeho aktu
jo líbí...
OK, líbí.
pekna zebra
pěkné
lepsie
pekne ...
:o)
Jo takhle jsou ty korále mnohem lepší :-)
Pěkné..
6-
velmi libi