Jeden z našich létajících zázraků. Focen v nadmořské výšce okolo 1200 m n.m.. Tímto zakládám album motýli (zakládání alb mi poslední dobou jde ;o)).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
V motýlech se nevyznám, takže vzácnost toho kousku neocením, ale vyfocení je parádně :o))
... pardon "vyfocený" ??!! ;o)
Pěkné...
Pěknej úlovek ....
pěknej
Hezká fotka
hezká
super, velmi sa mi pacia motyle a tiez by som chcel raz takehoto odfotit
a jak tak na to koukam tak fotak uz mam :))
Pěknej.
Skvělé! 6+
Víc ostrosti na motýla, méně na pozadí.
Pro mne moc členité pozadí
členité pozadí...více ostrosti na motýla - všechny tyto výtky beru, ale uvědomte si, že 1) je to digifoťák, 2) ten motýl posedí asi 5 vteřin...takže na nějaké hraní s manuálním nastvováním nebyl moc čas...
Pěkně vyfocenej
pekne foto
U me to je za sedm pekné !! Dovoluji si te pozvat do me galerie Ahoj M
ha! konkurence:-)
Pěkné, bílé C má na spodní straně křídel, že? Líbí :o)