Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobré kukadlá.
moc povedené :)
nebyla tady už včera?
bez vyhrad
prijemne
líbí
pěkne!
pěkný... ale pro malý úspěch jsi to asi vložil už podruhé, ne? :)
Martin: v podstate mas pravdu. cloveka to obcas zamrzi ked si tu za niekolko hodin najde 2 komenty a z toho je jeden ahoj. tak som pristupil k takemuto kroku. dufam ze prvy a posledny krat.
jak by mi povedal welwet: Tá 50ka Ti to moc zkresluje ked fotis takto blizsko...vid. ten zagulateny nos...trochu vacsí
Tie odlesky sa daju v softe ešte zmakčit či odstranit no a ten dlhy pas vlasov bych ja osobne bral mensi...ukonceny ešte na fotke ;) Mozno by bolo lepsie toto vyskusat na dennom svetle...vid ten odraz v očiach. Slečna ale pekna a ma aj pekny vyraz,požičáš? :)
ja madar! blizko! ;))
kuk, pěkné
vooooooe, a ja pozerám, že som tu už dnes bola, a kde som.. a ja nie som.. :o( hmm.. tož ty si ju ešte raz..