ISO 50 čas 1/250 clona 3,5
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No, víš co se tu říká - když kačenu, tak nějak zajímavěji, než z nadhledu a ta ostrost taky není úplně perfektní.
to : Milan Zika, z nadhledu je záměrně, chtěl jsem zachytit ten odraz na ledě. Ostrost jsem ztratil při kompresi, s tou se stále potýkám. Zmenšit velikost a zachovat původní kvalitu, toť oříšek, alespoň pro mě.
Radku, ale zrovna téhle fotce by doostření moc pomohlo. Stačí klepnout na "sharpen", a je to:)
:) Pekny ramcek v akom programe si ho spravil?
Pekne, kacenka mozna trosicku prepalena,.... --)))
to : L.Huzvej rámeček je dělaný v Zoner Media Explorer 6
Malinko doostřit, jeden z mála rámečků, které fotce neublíží.
skoda te neostrosti
ostrost
Promin, tohle opravdu neni nadprumerna fotografie. Nelibi se mi uhel pohledu, ostrost, prepalene nohy bez kresby. Takhle snadny cil se opravdu da vyfotit mnohem lepe.
4+, to jsi fotil bleskem ? ostrost
to : J.Stefek foceno bez blesku
jako Jarin
Té kačce by slušelo trochu více ostrosti. Jinak rámeček OK.
OSTROST