Ani napit sa nemozem ?
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vyvážit barvy, přidat kontrast, černej rámeček a je to hrábě na body :o) I doostření není na škodu, ale to už zase moc prudím.
+
vse receno
6- vyvážit barvy ano, ale jinak je skvělá z dnšních labuťovek, na mělčina je pěkná taky
Pěkná, dominantní labuť, líbí...
5++