Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fakt supr baráky
libi
zajímavý kontrast...líbí
kontrast, zajimave 4++
zajímavé místo
fotka mi přijde dost šedivá a nepřehledná
zajímavý kontrast prostředí, asi bych trochu řízl nebe a zkusil popracovat s převodem do bw, ale je to věc názoru, celkově podařená :-)
pokial mi niekto odporuci nieco na citanie o prevode do BW budem rad
mond : nic takového ke čtení nemám, jen to chce zkoušet, každý to ale stejně potom vnímá jinak, tak v pohodě :-)
no jo...
šedé, obsahově zmatečné, kompozice nevyvážená
líbí se mi, hlavně budova vpravo, je to trochu šedivé, ale neruší mě to