Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tk...
ostrost...
kontrast...
pozadie...
ostrost nam nejak utekla...
tvář po stránce TK mi připadá nevýrazná, neostrá...
ostrost, kompozice...ať se daří :)
ty jo, kam jsi ostřil? :-))))
promiň ....ostřila?.....:-)
hlavne ta ostrost a kontrast
neostré
nelibi kompo, ostrost a taky to svetlo
3+