Tohto motýľa som našiel na prednom skle auta ako sa tam vyhrieval na slnku. Nemal som statív, tak som ho cvakol aspoň z ruky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super
slušné a originální
jojo ta se povedla
:o)
Moc pěkné... a ten dvojitý odraz je prostě užasný :-)
výborne
čistý, pěkný, jiný, líbí... :)
dobrý nápad!
moc pěkné
pěkný.