Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda TK
3+
otočil bych jí na výšku...tím myslím křídlama nahoru.. :-))
5-
přijde mi dost ostré světlo
skoda ostreho svetla - prepalene lupene kvetov, i ked hlavnym objektom je vcela, oci mi taha na tie lupene
Neostré - chybí kresba.
Asi trochu podexponovat.