Další z botanické zahrady, tentokrát známější rostlina. Kdo chce namítat něco o šedé zelené - ta kytka taková je a nechci to přesaturovat
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
Pěkné, zajímavé .. Přijde mě to jenom trošku jako velký výřez (hodně rozpixelované), ale principiálně pěkné!
5+++
to skoro není výřez.. pryč je asi tak 15 - 20% obrazu ... brala jsem to na výšku, až pak jsem si uvědomila že to takhle líp vynikne
Skvely vyrez, len to chcelo technicky dotiahnut. Ma to slabsiu kresbu a kontrast
admirall ma pravdu,ale celkovo to posobi perfektne
Zajímavé
5++
wywedený makro
4++
za napad a vyrez
Napad je fajn, skoda ze jeden dolni "zub" presahuje do horni "celisti" Libi.
5+ Pěkné. Nejdříve mne trochu zarazil ten širokoúhlý formát, ale musím nakonec říct, že se mi to takhle líbí. Jediná škoda je ta technická kvalita. Beru, že barva listů je taková jako ve skutečnosti, ale vypadá to jako dost velký výřez s viditelnými pixely.
to bě to fotí!
:-)