ale ne moc, jen -17...:-)
Podekovani:
- mk za pujceni objektivu
- pritelkyni za rukavice, ve kterych se da fotit a nezmrznou pri tom ruce :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+++, to se mi libi. Fakt. Pekna fotka, presne vystihujici vikendovou atmosku.
ano, tohle byla skutecne Praha o minulem vikendu
A taky ti byla takova zima?
Pekna fotka, zaujimave osvetlenie.
Líbí, možná bych jen drobet přidal kontrast.
Perfektní atmosféra, kontrast bych určitě nepřidával. Nevím co je to za kulatý flek vpravo od věží
paráda .. přemejšlel jsem o sedmičce, ale trochu mě zarážej ty fleky na obloze (jeden nad radniční věží a druhej u té koule na barokní věžičce vlevo) - ten druhej je možná kouř, ale ten první mi připadá jak nepovedená retuš .. ale jsou to zase jen takové moje malichernosti :-)celek je moc pěknej
Jedno je kour a to druhy je spis muj spinavej objektiv...:-(((((
5+
Krásný smog !!!
čau chlape, to je tvoje sigma, nebo půjčená?
Dedku, podivej se, komu dekuju za pujceni objektivu.....safra, kez by byla moje...
Atmosféra pěkně vystižená, ale nelíbí se mi, že se ta věž v popředí kryje s tou vzadu.
5+
foto krasne a pokud mohu poradit , v rybarstvi prodavaji takove polstarky, ktere po manipulaci s pliskem vevnitr pomoci chem. reakce asi 30 minut vydavaji krasne teplo, na ruce supeeeer , potom vyvaris 10 min. ve varici vode a je opet pripraven , mozno pouzit az 1000x :o)
++
Ten smog zjemnil farby, a odlesky
(tie gule na vežičkách sa jemne lesknú)
pěkné světlo,působivá atmosféra
Z Petřína, co? Taky jsem tam okouněl, ale nic nevyfotil. Škoda že ten smog nebyl jen o trochu řidší, aby ta vodárenská věž vyšla trochu kontrastnější. To za ní už je ok
Skvely ! (Ty fleky bude prach na cipu... Zkus to vyfoukat balonkem a kdyz se nezadari, napis.)
Krásné.