Chytit tuhle malou v klidu je skoro zázrak ...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí se mi to světlo
vitej
moc dobrý
5+1
Skoda ze ma urezany kousek nohy a rucicky by taky mohla ukazat
Vítej
Pěkné a milé.
Dobrý start v galerii.
5++, libi
ma to smrnc
vitej
Pěkná momentka.
Děda říkal, že funguje odvar z makovic, ale je fakt, že se mi do teďka špatně vstává před 11 :-))
vítej 5+1 na uvítanou
Zdravím..5+1
Pěkné..
Pekne
pěkná
Moc pěkné Martínku :-)
Pěkná momentka! ;o)
Vítej!5+1
Co čb?
tak tohle je suprové