no jo datum :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Škoda datumu, určitě by šel překlonovat :) Báječné výrazy!
Samecek a samicka? Ze by hlidali koupajici se mladata? :o)) No spis asi zebrali neco k snedku :o) Vyrazy maji opravdu super 6 bodu. -1 bod za rusive pozadi a po pul bodu za ocas uriznutej a datum
ano v popredi je samec a vzadu samice..a nesli se jim rybi hlavy :)
vydry super, datum ne :o)
teda tu datumku jsi mohla vyretušovat a pak si pamatuju, že když jsi nám ty fotky ukazovala ten den co jsi je dělala, tak jsem právě s touhle zkoušel trochu manipulovat a když se ořízla nahoře cca o 2-3cm a vpravo o trochu míň, byla ještě lepší
Nádhera, ale chtělo oříznout jen zvířata (ocas stejně chybí). Zkusil jsem si to a jsou krásné. Proč datum?
No, teda... Kill, Ty se lepšíš!!!
... jako Jirka Kos
:-)))) jako Iveta
Mám rád vydry. Matka byla za svobodna Vydrová. A děda? Ten byl Vydra čistokrevná.