Keňa 2006. národní park Tsavo East
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc hezké, ale chybí kontrast
nelíbí se mi barvy
pro mě perfektní
Pěkná rodinka! Taky bych byl pro kontrastnější podání.
děkuji za hodnocení a s tím kontrastem viz komentář k druhému fotu abych se neopakoval. Ono je celé to safari trochu o štěstí, že vůbec to zvíře objevíte a nelze si moc vybírat jestli to je v poledním sluci a nebo při západu.
6- hezkej moment :)
5+
:o):o)
pěkná rodinka :)