Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne foto..
pěkná barvička od bledule :-)
Nelíbí se mi ostrost, pozadí ani barvy... :(
zaujalo /lebo mam podobnu/ ale spracovaniu cosi chyba, lepsie zvladnut cervenu a ostrost
nesedí mi k tomu to pozadí...
5+
4
pěkná barvička
pekne...