Joe McNally: Fotografie - rozhodující momenty

  • Petr Bohacek
    Petr Bohacek
    20.05.2009 11:08

    Kniha perfektni vrele doporucuji. Jen mozna preskocit Uvod od prekladatele. Ten se moc nepovedl.

  • Jiří Novák 8
    Jiří Novák 8
    21.05.2009 09:23

    Článek pěkný, díky.
    Ale "vyprávěný autorovo typickým stylem" je hrůza. A zbytečná.

  • Alishek
    Alishek
    31.05.2009 16:04

    Čtu, koukám a pláču. Kvalita tisku fotografií, na které jsem se tolik těšil po zhlédnutí na webu je více než tragická, což je možná omluvitelné u malůvek v návodu k fotoaparátu, ale v knize jako je tahle nikoli. To už bych omluvil pravopisné chyby jako např. slovo typ, které se samozřejmě píše s "i", když někomu dávám tip.
    A přeložit strobe light (strobe head) jako stroboskop, tak to už je silné kafe i na mně. Strobe light nebo také strobe head jsou záblesková světla. Konkrétně u autora fotícího technikou Nikon to znamená využití externího blesku SB-800, SB-600 a SB-900, které jsou dálkově ovladatelné systémem CLS. Že já si tuhle knihu v češtině kupoval a nezůstal raději u angl. originálu. :´( Škoda krásného smrčku, který tisk této knihy zaplatil životem. :´(

  • Bajz0
    Bajz0
    17.06.2009 17:18

    Ak clovek odignoruje absenciu korektury (lebo ta vazne nemohla byt) a necaka od knihy navol ale pribeh tak bude prijemne prekvapeny.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse