Hodnocení tématu: "Setkání, schůzka, rande"

  • Radek Burda
    Radek Burda
    21.11.2008 13:53

    a je to.. uz sem nechodi vubec nikdo... a pritom zadarmo s vami hovori nekdo, kdo mysli a ma zkusenost.

    snad jen bych si dovolil polemizovat s uvodem :-)

    podle vybranych fotek ke komentovani jich zase tolik zuzo nebylo ...

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    21.11.2008 15:45

    Taky si myslím, že už sem chodím jen já, tak tedy dva jsme. Tohohle tématu jsem se neúčastnil nic jsem nedovedl vymyslet a s vánocema to bude asi to samý, ale třeba to přijde.

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    21.11.2008 20:16

    chlapci, nebojte, pravidelně sleduji :) opět musím poděkovat autorovi za prima práci z níž se dovedu poučit. Jen tak dál!

    Jen by mě zajímalo, zda-li se tu staví občas i ti "bodometi"

  • Kateřina Dvořáková
    Kateřina Dvořáková
    24.11.2008 13:07

    Líbí se mi ty momentky:)

  • Dream
    Dream
    25.11.2008 21:19

    Chodím taky, tak prrr... a téměř vždy a dnes bez vyjímky taky ráda poděkuji za kvalitní neurážlivou kritiku, které tu na FA chybí...(resp. jsou tu jen skupinky jak říkáte bodometačů a pak těch, co si nekvalitu svých fotek dokážou "perfektně" obkecat do kvality...) Pane Šusto, děkuji a přeji zdravíčko a pohodu při všem co děláte...Hezké svátky a PF 2009.

  • Bajz0
    Bajz0
    26.11.2008 09:04

    velmi pekne fotky vybrane s rozumom a citom

  • Roman Navrátil
    Roman Navrátil
    27.11.2008 21:35

    Komentář k poslední fotce je přesný. Námětů je spousta, jen je vidět...

  • Jirka Follauf
    Jirka Follauf
    05.12.2008 13:06

    Chtěl bych poděkovat za rozbor fotek a těší mě, že jsou mezi nimi i moje :) Díky, rád jsem si přečetl.

  • Marek Vančo
    Marek Vančo
    06.12.2008 08:02

    Ja tento seriál čítam pravidelne a ukladám jednotlivé časti si ukladám na disk...
    Ďakujeme za komentáre...

  • František Zemek
    František Zemek
    20.12.2008 00:50

    sem autor fotky ,,setkání na Špilasu,,
    bylo to takněkdy odpoledne, měřil sem na oblohu, proto je to celý posunutý do tmava, blesková kompozice, a ten starý strom sem kácet nemohl.
    nicméně ten rámeěek, no je tam.
    Pan Šusta hodnotil vcelku dobře.
    Tadle fotka patřila do soutěžního souboru FIAP-PSA 17.Trierenberger super cirkuit. A je to jedna z těch, které můžou za to že mé jméno je v katalogu týdle soutěže.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse