Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Fotky výborné a za štafle výborně s hvězdičkou. :-)
Ahoj Petre! ,)
Nazdar Iggy, ty ji tu chybel ;o)
jirko, mám tě za fotografický vzor, tak né že uděláš nějakou kravinu!! :D
Moja salka caju... Ahoj :)
to skero: joo, to nemuzu slibit :o) Kdo vi, kam se budou ubirat moje fotograficke cesty. Budu se ale snazit aby to bylo tim spravnym smerem.
nie je výstava putovná? Že by sa stavila niekde poblíž Martina? Pretože by som zavítal hrozne rád(:
Moc pěkné fotky i povídání ...:-)
supr fotky a pěkný čtení díky
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).
Fotky výborné a za štafle výborně s hvězdičkou. :-)
Ahoj Petre! ,)
Nazdar Iggy, ty ji tu chybel ;o)
jirko, mám tě za fotografický vzor, tak né že uděláš nějakou kravinu!! :D
Moja salka caju... Ahoj :)
to skero: joo, to nemuzu slibit :o) Kdo vi, kam se budou ubirat moje fotograficke cesty. Budu se ale snazit aby to bylo tim spravnym smerem.
nie je výstava putovná? Že by sa stavila niekde poblíž Martina? Pretože by som zavítal hrozne rád(:
Moc pěkné fotky i povídání ...:-)
supr fotky a pěkný čtení
díky
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).