24. FotoVýstava – Jiří Šebek

  • Kléma
    Kléma
    13.10.2008 13:55

    Fotky výborné a za štafle výborně s hvězdičkou. :-)

  • iggy
    iggy
    13.10.2008 17:13

    Ahoj Petre! ,)

  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    14.10.2008 08:32

    Nazdar Iggy, ty ji tu chybel ;o)

  • sk 2
    sk 2
    14.10.2008 12:29

    jirko, mám tě za fotografický vzor, tak né že uděláš nějakou kravinu!! :D

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    14.10.2008 15:19

    Moja salka caju... Ahoj :)

  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    15.10.2008 09:00

    to skero: joo, to nemuzu slibit :o) Kdo vi, kam se budou ubirat moje fotograficke cesty. Budu se ale snazit aby to bylo tim spravnym smerem.

  • BN
    BN
    16.10.2008 12:50

    nie je výstava putovná? Že by sa stavila niekde poblíž Martina? Pretože by som zavítal hrozne rád(:

  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    06.12.2008 07:16

    Moc pěkné fotky i povídání ...:-)

  • HOpla
    HOpla
    02.10.2009 15:41

    supr fotky a pěkný čtení
    díky

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse