23. FotoVýstava – Michal Vitásek

  • Jiří Černý 2
    Jiří Černý 2
    30.07.2008 11:28

    Jsem rád , že jsem se mohl alespoň takhle zprostředkovaně seznámit s takovou pro mne zajímavou a oblíbenou tvorbou mladého autora.Hmmm....,jen tak dál !!!

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    Autor
    30.07.2008 11:54

    Michale, děkuji za rozhovor, i mě se fotky líbí a jsem i docela překvapen, že je dnes poměrně málo fotografů, kteří se na Prahu specializují. Takže držím palce a přeji dobré světlo i do budoucna.

  • Michal Vitásek
    Michal Vitásek
    30.07.2008 11:57

    Díky za kladné ohlasy. Budu se i nadále snažit vnášet do tisíckrát propraného tématu nové světlo.

  • Michal Balada michalbalada.com
    Michal Balada michalbalada.com
    30.07.2008 17:00

    Tvé fotky znám z Tvého webu, jen tak dál! Přeju dobré světlo a méně turistů :)
    Michal

  • Pavol Amaru Kmeťo aka Makaveli
    Pavol Amaru Kmeťo aka Makaveli
    30.07.2008 19:06

    ahoj Michale, dufam ze nekam vyrazime po Praze niekedy ;o)
    dobre svetlo prajem a vela mlhy :)))

  • Laura Kováčová
    Laura Kováčová
    30.07.2008 20:14

    Ahoj Michal, som rada že som sa o Tebe dozvedela niečo viac, mám rada Tvoje pražské pohľady. Je to prekrásne mesto a poskytuje určite veľa možností na zachytenie vždy inej atmosféry. Prajem do ďalšej práce veľa dobrých nápadov, pohľadov a hlavne veľa zdravia.

  • Klapouch
    Klapouch
    30.07.2008 21:15

    Rozhovor je asi tak stejně "zajímavý" jako fotografie. Tuctové, průměrné až podprůměrné, miliónkrát viděné i čtené. Dost možná obojí vzniklo pomocí Ctrl-C, Ctrl-V.

  • Radek Burda
    Radek Burda
    30.07.2008 22:31

    vzal jste si ssstrasne tezky ukol.. snazite se, povetsinou, fotit svetlo v Praze. Sudek vam to vyslapl, Vsetecka tam vsetecne nastrkal postavicky.. ustat to bez lidi (ve vetsine tvorby) je vazne tezke bremeno.

  • Michal Vitásek
    Michal Vitásek
    30.07.2008 23:05

    Dovolím si v odpověď odcitovat pana Sudka: „každý tvůrce může do pětatřiceti experimentovat, ale pak už musí vědět, oč mu jde, a usilovat o to. A od padesáti do šedesáti, to už je každej den neopakovatelnej. To už se nedá smazat. To už to, co děláte, musí být vaše vyznání.“

    Mě je 24 let.

  • m.r. akamotto
    m.r. akamotto
    31.07.2008 00:21

    Moc hezké stránky i tvorba ! Gratuluji a ať se vede !

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse