Hodnocení tématu měsíce května: „Můj (ne)přítel čas“

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    01.07.2008 13:54

    Tentokrát jsem se nučastnil, poněvadž mě nic nenapadlo, ale potvrzuje se že hold vždy není posvícení. :-)

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    01.07.2008 14:38

    Ja som túto tému vôbec nezaregistroval. Myslel som si, že na máj nebola vyhlásená. Slabo to bolo zdôraznené.
    Nevadí, uvidíme ako dopadne júnová téma.

  • KIV
    KIV
    02.07.2008 23:50

    Odeslala jsem komentář ohledně mé fotky "86 a jen ona ví", ale nezobrazuje se. Prosím sdělte, zda ho mám napsat znovu. S komentářem jsem nehodnotila článek "známkou", možná se komentář nezobrazuje kvůli tomu? Děkuji. Karen Vimmerová

  • KIV
    KIV
    03.07.2008 00:14

    K mé fotografii "86 a jen ona ví": Omlouvám se za rušivé prvky na fotografii, je to její malý byt, jinak to tam nevypadá, ale je tam šťastná. Ostatní otázky zodpoví následující text, který jsem zaslala s fotografií, a který byl patrně přehlédnut:
    Foto: "86 a jen ona ví"
    Naše 86 letá teta, babina a prababička. Foceno v den malování jejího obýváku. Malba na stěnách začíná prosychat, nábytek již stojí na svém místě, a je čas uložit knížky. Na fotce je zachycena chvíle nostalgie, kdy žena bere láskyplně do rukou knížky jednu po druhé, aby je uložila. Co kniha to vzpomínka. Jen ona ví, čí byla která knížka oblíbená, či od koho kterou knížku dostala. Při pohledu na její tvář je zřejmé, že vzpomínky jsou příjemné.
    Karen

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse