• Petr Lavička
    Petr Lavička
    03.06.2008 09:20

    Obsáhlý text, dobře se to čte. V závěru mi ale chybí konstatování, pro koho je tento přístroj určen. Protože z tohoto zásadního hlediska je třeba posuzovat vše. Cena řadí přístroj mezi nejlevnější typy, takže se asi jedná o nejnižší kategorii pro zákazníky bez nějakých větších nároků a požadavků.
    Navázání na staré typy objektivů mi připadá u těchto přístrojů nepodstatné, jako důležité zjištění se mi jeví šum na nejvyšších citlivostech, zde by to chtělo nějak jasněji vyhodnotit, ve smyslu jestli nastalo zlepšení nebo zhoršení vzhledem k přístroji srovnatelné kategorie předchozí generace a jak velký skutečně tento rozdíl je.
    Ukazuje se, že u DSLR nastupuje trend podobat se předchozím typům EFV. Rozměry se přibližují, funkce taky. A ceny jakbysmet.
    Pěkný článek. PL

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.06.2008 09:51

    jak jsem už psal v recenzi, oproti A200 je šum horší, což je špatné. A350, společně s a300 je pravděpodobně určena pro základní třídu DSLR. Co je ale potom kvalitní A200?

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.06.2008 09:53

    na druhou stranu po zmenšení 14MPix fotky na 10MPix dostaneme co se týče šumu lepší výsledek

  • Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    03.06.2008 10:05

    "je tak poněkud velmi obtížné" je tak nádherná diplomatická věta :-D
    Stejně je o síla, 14 mega pro foťák, který je určen na používání s nějakým 16-85, nebo co se na to vyrábí.

  • Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    03.06.2008 10:07

    To snad ne, Předseda s fabiem v recenzi :-DDDDDDD

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.06.2008 10:26

    náčelník musel proniknout i zde, to by jinak nešlo..

    14Mpix pro seťák určitě není, ale třeba ten Tamron 90mm/2,8 Di ho dokáže vyžít plně..

  • www.viktorio.net
    www.viktorio.net
    03.06.2008 14:09

    carli precetl jsem si jen zaver, ale nabyl jsem presvedceni ze by jsi se mal dat na politiku...

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.06.2008 14:22

    milí širokoúhelníci, kdo ho měl v ruce (fotoaparát A350), což skoro všichni, může zde přidat své pocity, jistě budou uvítány.

  • Rudolf Svoboda
    Rudolf Svoboda
    03.06.2008 15:33

    hmm foto s tim setakem dost na prd.Malej hledacek.. no je nejaka prednost pred A200? Krom ziveho hledacku a vyklopneho displeje?

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.06.2008 18:28

    upřímně není. U A300 rozhodně ne, u A350 trochu větší čip..

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse