Objektivy pro Sony Alpha 700 – díl II.

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    09.01.2008 18:58

    ... díky za výbornou recenzi, napsanou s nadhledem a bez zaujatosti! Ne vždy tomu bývá zvykem ..:-)
    Petr

    ...těším se na další recenze, Karle(A200,...A900(?)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    09.01.2008 22:24

    No ,asi se Jirka diví so to napsal... ;o) Pokud má někdo výhrady adresujte je na mě...

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    10.01.2008 06:40

    Petře, pokud se mi dostane A200 do ruky tak určitě, zkusil bych k ní získat i A100 na porovnání.

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    10.01.2008 07:04

    ...věděl sem, žes to psal ty ... a přišlo mi podivné, že pod recenzí byl podepsán kolega ...:-)
    ... ale to se může stát ... :-)

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    10.01.2008 07:31

    Pekne Karle, pekne - zvlaste ten Planar je fakt uzasnej ....

  • Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    10.01.2008 07:44

    Pěkný já jen že tady:
    "Povrch je z kovu se širokým kroužkem bez boční vůle, který má jemně vroubkovanou gumu po obvodu. Ostřící kroužek u testované kusu šel otáčet trochu ztuha, ale bez boční vůle."
    mi přijde, že ses do toho trošku zamotal.
    Jinak hezká recenze.

  • Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    Rumcajz - vrchní lupič a druid širokoúhelnický
    10.01.2008 07:45

    teda
    Pěkný, já jen že tady:
    atd.

  • Petr Lavička
    Petr Lavička
    10.01.2008 08:53

    Pěkný článek.
    Recenze širokorozsahového zoomu je vždycky problematická. Ideální by v těchto případech bylo vždycky porovnání s nějakým referenčním objektivem, aby bylo vidět, jak na tom jsou oba typy v jednotlivých případech. A to hlavně z toho důvodu, že vlastnosti těchto objektivů, jak se zdá, nejsou zcela ideální, a bez vzájemného porovnání se těžko dá učinit závěr, jestli je míra toho či onoho nedostatku velká nebo malá, případně obvyklá.
    Objektiv 1,4/85 vypadá dobře, ale ta hmotnost je taky na výši.
    PL

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    10.01.2008 16:05

    Rumcajzi to víš, většinou jsem psal okolo pulnoci, a to už hlava občas nebere i přes kofeinová povzbuzovadla..

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    11.01.2008 07:24

    Fajn - u takové recenze nemám pocit, že čtu reklamní leták. Nepostrádá kritické postřehy a ukazuje, že i renomovaní výrobci dokážou vyrobit špičkové i průměrné/podprůměrné výrobky - proto takové recenze jsou užitečné.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse