Téma dne "Šaty dělají člověka"- čtvrtek 7.4.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.03.2022 10:12

    Pěkné téma, díky! K.

  • KIV
    KIV
    09.03.2022 15:11

    Jejda, to se těším!!!

  • Marie
    Marie
    17.03.2022 21:51

    Bude to zajímavé, jako vždy.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    07.04.2022 09:13

    Připomínáme pravidla pro "ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA".
    STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA", je JEN dneska ve čtvrtek 7.4. 2022. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 11.4. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 7.4. 2022 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 7.4. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • MBK fish
    MBK fish
    12.04.2022 10:01

    VYHODNOCENÍ
    Posledního TD se zúčastnilo 15 autorů se 20ti soutěžními fotografiemi.
    Vaše hodnocení (s nímž bych se i já ztotožnil) je následující:
    1.místo - 23 bodů
    Cimlerová - Variace na téma
    2.místo - 20 bodů
    Tomava - Na koncert
    3.místo - 7 bodů
    Z9 - Pojďte pane
    Karla Milcová - Na molo to není
    5.místo - 3 body
    páleníček - Bože ať ten sekáč otevřou
    Veverka135 - Pařížanky vždy elegantní
    Veverka135 - Ještě šaty vybrat
    8.místo - 2 body
    CAVE - ...
    9.místo - 1 bod
    KáStefi - Nemá problém co na seba
    drapka - Barevná nálada
    Marie - Baletky jsou kouzelné

    Děkuji všem za účast a srdečně gratuluji vítězům (poraženým čest :-) )
    Příští TD je v rukou a fantazii vítěze, kterým jest - Cimlerova !

  • Tomava
    Tomava
    12.04.2022 12:28

    Gratuluji Cimlerové k zaslouženému vítězství v TD a blahopřeji Zdeně k umístění na stupních. Fiš se zhostil úkolu TD bezvadně. A těším se na nové téma!! Tomáš

  • Marie
    Marie
    12.04.2022 14:30

    Blahopřeji vítězce a ostatním dobře umístěným. Těším se na nové TD. Poděkování patří MBK fish. Bylo to pěkné.

  • Cimlerova
    Cimlerova
    12.04.2022 16:56

    Děkuji za body a gratulace. Téma dne bylo vynikající a pokusím se rychle vymyslet něco, co se vám bude také líbit. Zuzana (Cimlerova)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.04.2022 20:49

    Gratuluji vítězce i Tomavovi a Zdeně k umístění a děkuji MBK fish za rychlé zpracování. Jen mám malý dotaz - jaké má umístění Veverka s fotkou Ještě vybrat šaty? Nemá to být náhodou dělené čtvrté místo stejně jako páleníček s fotkou Bože ať ten sekáč otevřou a Veverka s fotkou Pařížanky vždy elegantní? Podobný problém je i jinde. Jsem dávno matematik ve výslužbě, ale pořadí 1. místo, dál 2. místo, 3. místo a za ním hned 5. místo a po něm 8. místo a nakonec 9. místo trochu překvapilo i pobavilo.

  • Cimlerova
    Cimlerova
    12.04.2022 22:12

    Téma dne jsem zadala a zní "Jsem z toho na větvi" Doufám, že se Vám téma bude líbit a protože jsem z výsledku byla na větvi a zapomněla pogratulovat všem ostatním bodovaným, tak tak činím nyní :-) Zuzana

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse