• Mani
    Mani
    05.12.2007 10:58

    Ve své cenové kategorii je to dnes podle mně nejlepší kompakt.

  • Taffey
    Taffey
    07.12.2007 12:11

    Jsem přesvědčen o tom, že to bude výborná volba pro každého, kdo umí fotit ale nechce se tahat se zrcadlovkou. Vůbec celá řada Power shotů je velmi povedená a pokud bych si měl dneska kupovat digitální kompakt, asi bych volil něco z této řady. I když třeba video ve foťáku mít nemusím, pro krátké šoty třeba z dovolené to není špatné. I když kvalita samozřejmě pokulhává oproti kameře, je docela sranda se na něco takového občas mrknout. Letos jsme byli na dovolené v Adršpachu se známýma, kteří mají jakýsi strojek od Fuji a plácali jsme se smíchy při pohledu na některá videa a plácám se dodnes. Jsme názoru, že RAW u těchto aparátů je naprosto zbytečný, protože jistě se nenajde nikdo, kdo by ho pravidelně u této úrovně fotopřístrojů, používal. Na této řadě se mi líbí, že nehledí na momentální estetické požadavky mnohých uživatelů a snaží se držet takový tvar, díky kterému se foťák dobře drží.

  • Taffey
    Taffey
    07.12.2007 12:12

    Jo, Taffey.

  • Milda Kloj
    Milda Kloj
    10.12.2007 15:57

    Mám jen dotaz, jestli tenhleten Canon podporuje Mass Storage? Chtěl jsem si kdysi koupit Ixuse a odradilo mně, že jsou do PC třeba ovladače a to je dost nešikovný. Díky za odpověď.

  • Defo
    Defo
    12.12.2007 23:38

    Mám otázku. Vyzdvihuje se zde funce videa. Je možné nějaké srovnání kvality videa u tohoto (nebo obecně u digitálních fotoaparátů dnešní doby) a videa u kamery?
    Díky

  • Taffey
    Taffey
    14.12.2007 12:59

    Defo-to nemyslíš vážně s tímto dotazem. Že ne? Nebo jo? Taffey.

  • Pavel Křížek
    Pavel Křížek
    24.12.2007 10:47

    Dobrý den.
    Zajímalo by mě, jakou maximálně velkou můžeme dát do tohoto fotoapatátu kartu... Děkuji a přeji bohatého Ježíška.

  • Přemysl Krch
    Přemysl Krch
    13.01.2008 11:36

    Podle fotek vidím, že zřejmě Táborák, což?

    Jinak na tenhle foťák ve mě zraje odhodlání již tak měsíc, pokud ho seženu pod 5500, tak ho koupím - teď mám možnost mít ho jako student na Mironetu za 5800,-

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse