Malý průvodce - polská jezera v Krkonoších

  • trojtečka
    trojtečka
    27.06.2007 09:10

    Zdary do Krkonoš jezdím opravdu hodně dlouho a tvoje články se mi líbí, ovšem tyto barevné orgie se mi tentokrát nezamlouvají. Hodně zdaru při dalším focení.

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    27.06.2007 09:54

    Ahoj Martine:-)Něco mi to říka:-)))))Zdeněk Vídeň:-)Měj se chlape

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    28.06.2007 07:02

    Peknej clanek i pekny fotky Martine, asi se tam taky zajedu kouknout.
    Ahoj a dobre svetlo.

  • Forex
    Forex
    28.06.2007 08:46

    Článek se jmenuje Malý průvodce. Co bylo jeho smyslem? Pár barevných fotek je prima, ale jak to tam opravdu vypadá? Nějaká fotka celého jezera, okolí a nebo oblasti by nebyla? Popis focení a text bych dal jako dobrý. Schopnost přiblížit lokalitu a jako "Malý průvodce" ukázat lidem co tam mohou očekávat, je však pro mne velmi nízká .

  • Martin Holek
    Martin Holek
    Autor
    28.06.2007 09:20

    2 Forex: Možná, že to není na první pohled až tak zřejmé, ale vzhledem z zařazení článku do sekce "FotoVýlety" je zřejmé, že nejde o turistického průvodce v pravém slova smyslu. Je to hlavně FOTOprůvodce. Jinými slovy tento článek není určen všem turistům, ale hlavně těm fotografujícím! Proto je udělán tak, jak je.

  • Forex
    Forex
    28.06.2007 10:03

    No jo, jenže když jsem otevřel hlavní stránku fotoaparat.cz, tak na mne jako první vykoukl nadpis Malý průvodce. Zařazení jsem si nevšiml, článek jsem otevřel ze zajímavosti. Nečekal jsem odborné informace, ale spíše nějaké fotky z té oblasti. Znám to tam, mám to tam rád. Pár detailů, i když hezkých, mne překvapilo. Třeba nějaká fotka shora nebo celé jezero zdola by neuškodilo :-) Nic víc :-) Jinak fotky jsou opravdu zajímavé.

  • Jiří Lulek
    Jiří Lulek
    08.05.2009 19:20

    byl jsem tam loni v létě a přenocoval.Ač fotografie nebyly takové jak bych si představoval,zčásti kvůli mé fototechnice
    (dobrej kompakt se stativem) a zčásti mé neodbornosti (fotím teprve 6 let),tak to byl,troufám si říci jeden z nejkrásnějších výletů a dobrodružství v mém životě a to nejsem žádnej teenager :-)Děkuju autorovi za inspiraci,pokud by měl někdo zájem o ukázku fotek,rád pošlu....

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse