Zrušení uctu

• Jiří Kois
    Jiří Kois
    Autor
    01.03.2019 17:11

Chci zrušit kompletně celý účet zde..nechci být zde soucasti..může mi někdo poradit?diky

• KIV
    KIV
    01.03.2019 17:21

No, mrkla jsem na tvé fotky. Jsou dobré. Bylo by škoda kdybys odešel, tak raději neporadím.

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    01.03.2019 20:14

To já bych poradil (i když mi budeš chybět) , ale ono není jak. Možnost zrušení účtu totiž neexistuje. Jde jen smazat fotky, přejmenovat nick, ale tím to i končí. Evidentně je důležitý schraňovat i "mrtvé duše".

• x1
    x1
    01.03.2019 21:42

Možnost úplného zrušení profilu opravdu chybí. Také bych chtěl FA zcela opustit a to včetně informace o mé e-mailové adrese. Pokud snad toto čte administrátor, může to brát jako výzvu k akci... Jako IT vím, že na tom nic není.

• Jiří Kois
    Jiří Kois
    Autor
    02.03.2019 12:38

Vazim si lidi kterým se moje práce může líbit avsak-tahle skupina je prakticky výhradně o přírodě a artu se věnuje jen úplně okrajově. .proto pro mne postrádá smysl zde být..a pokud účet nelze smazat,pak je to tohoto webu obrovská chyba..Ať je to tak co tak,ch i aby se administrátor okamžitě spojil přes můj mail nebo můj účet okamžitě odstranil..dekuji

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    02.03.2019 14:21

Dobrý den, pokud někdo chce zrušit svůj účet na FotoAparát.cz, tuto možnost má, může o to požádat na mail redakce(zavináč)fotoaparat(tečka)cz z emailu, na kterém zde má registrovaný účet a redakce účet smaže. Akce je však nevratná, proto ji doporučujeme pořádně si rozmyslet.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace