Téma dne "KOSTIČKY" - čtvrtek 4. října

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    08.10.2018 19:54

    Moji milí, mám předběžně sečtené výsledky, ale ještě chci dát poslední šanci opozdilcům, aby se vyjádřili - takže máte ještě dnešní večer, ráno za kuropění (tedy kury nemáme, ale plně je nahradí vstávající synci a jejich vzdechoklení, že musí z postele) zkontroluju znovu všechna hodnocení, doplním přibyvší a vyhlásím vítěze :o)

  • Festa
    Festa
    09.10.2018 06:25

    Já už čekám. ;-) V

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    09.10.2018 08:13

    no jo, porád :-)

    Takže... sečteno, podtrženo - TD KOSTIČKY se zúčastnilo 27 lidí, kteří vložili 61 fotek. Hodnocení nedodalo třetina zúčastněných. Ke sčítání jsem používala sofistikovaný software zvaný papír a tužka, takže pokud jsem někde udělala chybu - opravte mě, prosím.
    Ale o vítězi - tedy vítězce - není pochyb, má hodně velký náskok. A proto chci Míle V. poblahopřát jako první - fotka Kuličkové hraní je báječná!

    1. Míla V, - Kuličkové hraní - 21b. (z toho šestkrát první místo)
    2. MSD - Romeo a Julie - 12b. (dvakrát první místo)
    3. Z9 - Psí snění - 8b, (jedenkrát první místo)
    4. Lenka Klimtová - TD3 - 6b. (dvakrát první místo)
    5. MSD - Stáří - 5b. (jedenkrát první místo)
    Dále pak je to hodně vyrovnané:,
    Po čtyřech bodech získali: Alikal87 (Kostičky při východu); Karla Milcová (Někdo to rád sladké); KáStefi (Ztráty a nálezy); Sam (čtverce a skoro čtverce) a moje maličkost (TD se zvířátkem).
    Po třech bodech získali: Kristlev (TD...kostičky); Marimona (Kost); Marimona (Kostky); Míla V. (Prostě kostičky) a MSD (,,,)
    Dva body získali: Ivča J. (Dáma v kostce); Lenka Klimtová (TD1); Marie (Také kosočtverce); NikolS (Na břehu); Peter Saxun (Posun) a Zdeněk Stránský (Alea Iacta Sunt)
    Jeden bod: Festa (Už mi lásko není 20 let); Karla Milcová (Trochu jiné kostičky); Lenka Klimtová (TD2); Marika Kostovčíková (Kostičkovo) a Věra Rothová (,,,)

    Všem, kdo si hráli s kostičkami i kostmi děkuju, objevila se spousta krásných fotek a za sebe říkám, že vybrat jen tři na bednu bylo hodně těžké. Těším se, jaké téma Míla zvolí - a jsem ráda, že už to nebudu muset sčítat, připadám si, jako bych složila pět metráků uhlí :)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    09.10.2018 09:15

    Díky, Dano, za krásné téma i za sečtení. Hodil by se mi víc pozdější termín, neměla jsem bohužel dostatek času...
    Vítězce (i všem zúčastněným s body i bez bodů) gratuluji a těším se na další téma :)

  • Eby
    Eby
    09.10.2018 11:48

    Mílo, blahopřeji k prvnímu místu v TD. :-))

  • MSD
    MSD
    09.10.2018 12:02

    Blahopřeji Míle k vítězství s krásnou fotkou, Daně ke skvělému tématu a organizaci. Spousta krásných fotek! Těším se na další téma. Jenom lituji, že některé fotky mají menší počet náhledů než je zúčastněných autorů.

  • Marie
    Marie
    09.10.2018 12:10

    Bylo to prima, vítězce gratuluji... a těším se na další TD :-)

  • TinaLevin
    TinaLevin
    09.10.2018 14:39

    Vítězce a Všem dalším účastníkům gratuluji ... krásné práce, nápady!!
    Byla to moje první účast na soutěži díky MSD a fakt mě bavila, velké díky Danušce za skvělé téma.
    A moc se Těším na další :)

  • Z9
    Z9
    09.10.2018 14:49

    Danuško velké poděkování za to "skládání metráků uhlí" a hlavně za Tvoje skvělé básnické komentování fotografií! Kdyby se v TD udělovala cena i za nejvtipnější fotografii k tématu, jednoznačně by to byla Tvoje Kostičková ostraha :-)
    Jinak všichni byli báječní (trošku mě mrzí ti, co na naše komentáře nepísli v odpověď ani čárku ba ani se neobtěžovali hodnocením ostatních… no třeba měli "napilno" v práci).
    A nakonec samozřejmě i vééééliká gratulace zlaté vítězce! Zvědavostí ani nedospím, jaké téma vybere :-)))

  • Festa
    Festa
    09.10.2018 15:12

    Tak díky, Danuško. Milá Míla si to zasloužila.
    Všem zúčastněným dobrou náladu do dalšího kola. Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse