Téma dne "KOSTIČKY" - čtvrtek 4. října

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    08.10.2018 19:54

Moji milí, mám předběžně sečtené výsledky, ale ještě chci dát poslední šanci opozdilcům, aby se vyjádřili - takže máte ještě dnešní večer, ráno za kuropění (tedy kury nemáme, ale plně je nahradí vstávající synci a jejich vzdechoklení, že musí z postele) zkontroluju znovu všechna hodnocení, doplním přibyvší a vyhlásím vítěze :o)

• Festa
    Festa
    09.10.2018 06:25

Já už čekám. ;-) V

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    09.10.2018 08:13

no jo, porád :-)

Takže... sečteno, podtrženo - TD KOSTIČKY se zúčastnilo 27 lidí, kteří vložili 61 fotek. Hodnocení nedodalo třetina zúčastněných. Ke sčítání jsem používala sofistikovaný software zvaný papír a tužka, takže pokud jsem někde udělala chybu - opravte mě, prosím.
    Ale o vítězi - tedy vítězce - není pochyb, má hodně velký náskok. A proto chci Míle V. poblahopřát jako první - fotka Kuličkové hraní je báječná!

1. Míla V, - Kuličkové hraní - 21b. (z toho šestkrát první místo)
    2. MSD - Romeo a Julie - 12b. (dvakrát první místo)
    3. Z9 - Psí snění - 8b, (jedenkrát první místo)
    4. Lenka Klimtová - TD3 - 6b. (dvakrát první místo)
    5. MSD - Stáří - 5b. (jedenkrát první místo)
    Dále pak je to hodně vyrovnané:,
    Po čtyřech bodech získali: Alikal87 (Kostičky při východu); Karla Milcová (Někdo to rád sladké); KáStefi (Ztráty a nálezy); Sam (čtverce a skoro čtverce) a moje maličkost (TD se zvířátkem).
    Po třech bodech získali: Kristlev (TD...kostičky); Marimona (Kost); Marimona (Kostky); Míla V. (Prostě kostičky) a MSD (,,,)
    Dva body získali: Ivča J. (Dáma v kostce); Lenka Klimtová (TD1); Marie (Také kosočtverce); NikolS (Na břehu); Peter Saxun (Posun) a Zdeněk Stránský (Alea Iacta Sunt)
    Jeden bod: Festa (Už mi lásko není 20 let); Karla Milcová (Trochu jiné kostičky); Lenka Klimtová (TD2); Marika Kostovčíková (Kostičkovo) a Věra Rothová (,,,)

Všem, kdo si hráli s kostičkami i kostmi děkuju, objevila se spousta krásných fotek a za sebe říkám, že vybrat jen tři na bednu bylo hodně těžké. Těším se, jaké téma Míla zvolí - a jsem ráda, že už to nebudu muset sčítat, připadám si, jako bych složila pět metráků uhlí :)

• Věra Rothová
    Věra Rothová
    09.10.2018 09:15

Díky, Dano, za krásné téma i za sečtení. Hodil by se mi víc pozdější termín, neměla jsem bohužel dostatek času...
    Vítězce (i všem zúčastněným s body i bez bodů) gratuluji a těším se na další téma :)

• Eby
    Eby
    09.10.2018 11:48

Mílo, blahopřeji k prvnímu místu v TD. :-))

• MSD
    MSD
    09.10.2018 12:02

Blahopřeji Míle k vítězství s krásnou fotkou, Daně ke skvělému tématu a organizaci. Spousta krásných fotek! Těším se na další téma. Jenom lituji, že některé fotky mají menší počet náhledů než je zúčastněných autorů.

• Marie
    Marie
    09.10.2018 12:10

Bylo to prima, vítězce gratuluji... a těším se na další TD :-)

• kristllev
    kristllev
    09.10.2018 14:39

Vítězce a Všem dalším účastníkům gratuluji ... krásné práce, nápady!!
    Byla to moje první účast na soutěži díky MSD a fakt mě bavila, velké díky Danušce za skvělé téma.
    A moc se Těším na další :)

• Z9
    Z9
    09.10.2018 14:49

Danuško velké poděkování za to "skládání metráků uhlí" a hlavně za Tvoje skvělé básnické komentování fotografií! Kdyby se v TD udělovala cena i za nejvtipnější fotografii k tématu, jednoznačně by to byla Tvoje Kostičková ostraha :-)
    Jinak všichni byli báječní (trošku mě mrzí ti, co na naše komentáře nepísli v odpověď ani čárku ba ani se neobtěžovali hodnocením ostatních… no třeba měli "napilno" v práci).
    A nakonec samozřejmě i vééééliká gratulace zlaté vítězce! Zvědavostí ani nedospím, jaké téma vybere :-)))

• Festa
    Festa
    09.10.2018 15:12

Tak díky, Danuško. Milá Míla si to zasloužila.
    Všem zúčastněným dobrou náladu do dalšího kola. Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace