• Lukáš Burget
  Lukáš Burget
  14.08.2018 18:03

  Zatím na trhu není fotoaparát pod vodu s jednopalcovým snímačem. Myslím, že by výrobcům mohlo stát za to oživit upadající prodeje fotoaparátů něčím takovým. Snímač 1/2,3 palce dá hezké fotky na fejsbůk, při troše umu a štěstí i nějakou tu fotoknihu z toho stvoříte. Ale za špatného světla to stojí za houby.

 • Petr Koritina
  Petr Koritina
  Autor
  15.08.2018 14:09

  Třeba někdy přijde, když bude poptávka a přijatelná cena. NEperiskopický systém měl snad jen úplně první podvodní Canon. Pak už také jen periskopický systém, jako ostatní výrobci. A u periskopického se budou u palcového čipu obtížně korigovat vady - draho. Asi zůstaneme u pouzder, dokud nakonec nebudeme fotit telefony i pod vodou (což se už zhusta děje).

  Za špatného světla ty nejlepší (nejdražší) outdoorové kompakty vyfotí podle mého názoru použitelné fotky, fotoknihu s 2xA4 vedle sebe uděláte a víc asi netřeba. Pravda, jeskyně osvětlené umělým světlem z ruky to skvěle nevyfotí.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace