• Milan Mihalčin 1
    Milan Mihalčin 1
    05.12.2005 08:23

    super počtění, díky. MM

  • Markét
    Markét
    05.12.2005 08:28

    Zajimavy rozhovor ... fotka se skrizenymi meci na me pusobi docela impozantne, hlavne v kombinaci s oblohou.
    Dekuji, ze prostrednictvim tohoto rozhovoru jsem se mohla castecne kouknout i do jinehi koutu sveta :)
    Markéta H.

  • Jaroslav Sládek
    Jaroslav Sládek
    05.12.2005 08:56

    Moc hezký článek i fotky, doufám, že mi vyjde navštívit výstavu. Dobré světlo!

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    05.12.2005 09:22

    Pridavam se k ostatnim a dekuji za krasne a uprimne povidani i fotografie. Igore, preji bezpecny tvuj dalsi pobyt a nezapomen se s nami zase nekdy podelit o nove zazitky a fotografie, uz se tesime :)

  • Milan endy Jankovič
    Milan endy Jankovič
    05.12.2005 09:55

    Zajímavý rozhovor a krásné fotografie, sám jsem se pohyboval před pár lety o několik kilometrů východněji, bohužel pouze s fotokrabičkou...

  • Ota Lehnert
    Ota Lehnert
    05.12.2005 10:10

    Moc pekne povidani i fotografie - vystava ma vyznam...

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    05.12.2005 13:28

    Taky se pridavam a tesim se zase nekdy na videnou na Brnenskem srazu.

  • pierrre
    pierrre
    05.12.2005 15:17

    Skvely,netradicni rozhovor ze zajimaveho mista...dik.

  • Tono Raditsch
    Tono Raditsch
    05.12.2005 17:12

    Pekný a zaujímavý článok a samozrejme aj fotky?:-)

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    Autor
    05.12.2005 19:10

    Dakujem redakcii FA, za uverejnenie clanku a aj tym, ktori sa prisli pozriet.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse