Zajimavy rozhovor ... fotka se skrizenymi meci na me pusobi docela impozantne, hlavne v kombinaci s oblohou.
Dekuji, ze prostrednictvim tohoto rozhovoru jsem se mohla castecne kouknout i do jinehi koutu sveta :)
Markéta H.
Pridavam se k ostatnim a dekuji za krasne a uprimne povidani i fotografie. Igore, preji bezpecny tvuj dalsi pobyt a nezapomen se s nami zase nekdy podelit o nove zazitky a fotografie, uz se tesime :)
super počtění, díky. MM
Zajimavy rozhovor ... fotka se skrizenymi meci na me pusobi docela impozantne, hlavne v kombinaci s oblohou.
Dekuji, ze prostrednictvim tohoto rozhovoru jsem se mohla castecne kouknout i do jinehi koutu sveta :)
Markéta H.
Moc hezký článek i fotky, doufám, že mi vyjde navštívit výstavu. Dobré světlo!
Pridavam se k ostatnim a dekuji za krasne a uprimne povidani i fotografie. Igore, preji bezpecny tvuj dalsi pobyt a nezapomen se s nami zase nekdy podelit o nove zazitky a fotografie, uz se tesime :)
Zajímavý rozhovor a krásné fotografie, sám jsem se pohyboval před pár lety o několik kilometrů východněji, bohužel pouze s fotokrabičkou...
Moc pekne povidani i fotografie - vystava ma vyznam...
Taky se pridavam a tesim se zase nekdy na videnou na Brnenskem srazu.
Skvely,netradicni rozhovor ze zajimaveho mista...dik.
Pekný a zaujímavý článok a samozrejme aj fotky?:-)
Dakujem redakcii FA, za uverejnenie clanku a aj tym, ktori sa prisli pozriet.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).