hmmm... jsem tam byl pred mesicem a nemohu se vsim plne souhlasit, autor se evidentne snazi zaujmout ctenare a par veci si vysperkoval k dokonalosti...
Tento článek přesně popisuje naše dojmy z dvoutýdenní cesty Marokem. Je mi líto pokud někdo z Vás v Maroku zažije něco jiného. Prosím xmsi můžeš uvést příklady co jsem v článku "vyšperkoval". Díky Přemek Kaňok.
nerikam, ze by to vsechno nebylo pravda, spise to podani mi prijde moc senzacechtive, prirovnal bych tve vypraveni zpravam TV Nova a realitu zpravodajstvi CT, ale to je jen muj nazor, ostatne co vede cloveka k napsani takoveho clanku... nerikal bych to, kdybys tam nebyll jen 2 tydny... nicmene Maroko je fantasticka zeme a nadherni lide, vrele doporucuji!
Samozřejme dva týdny jsou žalostně málo, ale článek jsem nepsal za účelem senzacechtivosti. Ovšem Maroko na nás udělalo extrémně dobrý dojem což je zřejmé po srovnání s články z Turecka, Filipín nebo Egypta. A proč píšu? Protože mě to baví. Díky za připomínky Přemek Kaňok
Ne, že by to bylo napsané špatně, ale... Chybí tomu vyváženost, potenciální návštěvník se dozví na co se má těšit, nemá tušení o tom na co se připravit. A jelikož jsme na fotografickém servru, chybí mi i více informací o fotografování v Maroku. Za kolik se nechal vyfotit nosič vody? Jak je to s focenim žen v této muslimské zemi?
hmmm... jsem tam byl pred mesicem a nemohu se vsim plne souhlasit, autor se evidentne snazi zaujmout ctenare a par veci si vysperkoval k dokonalosti...
Tento článek přesně popisuje naše dojmy z dvoutýdenní cesty Marokem. Je mi líto pokud někdo z Vás v Maroku zažije něco jiného. Prosím xmsi můžeš uvést příklady co jsem v článku "vyšperkoval". Díky Přemek Kaňok.
nerikam, ze by to vsechno nebylo pravda, spise to podani mi prijde moc senzacechtive, prirovnal bych tve vypraveni zpravam TV Nova a realitu zpravodajstvi CT, ale to je jen muj nazor, ostatne co vede cloveka k napsani takoveho clanku... nerikal bych to, kdybys tam nebyll jen 2 tydny... nicmene Maroko je fantasticka zeme a nadherni lide, vrele doporucuji!
Samozřejme dva týdny jsou žalostně málo, ale článek jsem nepsal za účelem senzacechtivosti. Ovšem Maroko na nás udělalo extrémně dobrý dojem což je zřejmé po srovnání s články z Turecka, Filipín nebo Egypta. A proč píšu? Protože mě to baví. Díky za připomínky Přemek Kaňok
a jak je to tam s hulenim? je to porad pohoda?
je to tam kytičkový ráj
Ne, že by to bylo napsané špatně, ale... Chybí tomu vyváženost, potenciální návštěvník se dozví na co se má těšit, nemá tušení o tom na co se připravit. A jelikož jsme na fotografickém servru, chybí mi i více informací o fotografování v Maroku. Za kolik se nechal vyfotit nosič vody? Jak je to s focenim žen v této muslimské zemi?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).