Fotoaparat pro video

  • DanielDownhill
    DanielDownhill
    Autor
    13.09.2017 02:58

    Dobrý den, měl bych takový dotaz, nebo respektive začnu tím kdo jsem a na co chci fototaparat využívat. Jezdím sjezdy na kole a rád bych si natočil různá videa (lesy, louky, traily) v nějaké přijatelné kvalitě a do toho i vyfotil nějaké různé skoky nebo sjezdy v lesích na kamenech, kořenech a podobně v nějaké také přijatelné kvalitě. Bohužel nemám díky svému adrnalinovému koníčku mnoho peněz na nějakou pecku zrcadlovku, proto se snažím vybrat varianty cca od 20-25 000Kč. Moje tipy jsou Canon 77D nebo nikon 5600? Co natáčí a fotí lépé (ostření,barvy)? Mám sice už několikáté Gopro, momentálně Gopro5, které natáčí parádně, ale na statické video to není ono, tak bych to chtěl něčím doladit ať se pak můžou dělat růžně pěkné edity z různých bikeparků, moc prosím o rady a tipy zkušených co pořídit ať nekoupím něco co mi poradí prodavač za 25tis a budu z toho zklamaný, děkuju za jakoukoliv radu a pomoc!

  • kikiris
    kikiris
    13.09.2017 15:49

    Zdravím Dane, možná si zkus dát tvůj dotaz na diskuzní fórum digimanie.cz,
    tam převážně řeší video natáčené fotoaparáty a určitě ti poradí co vybrat pro
    tvé potřeby a požadavky...

  • DanielDownhill
    DanielDownhill
    Autor
    14.09.2017 13:16

    tak jsem dopravocal lehce dál a ted vybírám mezi Canon 77D nebo 80D? co bude fotit lépe? nebo popřípade Nikon 7200?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse