Okem profesionála - vyhodnocení tématu 'ZOO kreativně'

• Stanislav Hořínek
    Stanislav Hořínek
    17.05.2016 08:57

Zdravím ve spolek : můj koment k odstavci 6) = ve dvou a půl řádcích jsou zhodnoceny čtyři fotografie bez jakéhokoliv popisu proč jsou takové či onaké. Hlavně pak hodnotitel v pěti řádcích neopomněl zdůraznit,že fotil podobný snímek a jak to na něm vypadá atd.
    Myslím,že při hodnocení soutěžních fotek by se měl hodnotitel zaměřit pouze na hodnocené fotografie a nezmiňovat svoje snímky,které z takového popisu si lze sotva představit.
    Celkově je hodnocení fotek pojato korektně. SH.

• Festa
    Festa
    17.05.2016 11:57

PB si fotografie srovnal do skupin a provedl, pro mě, poučné a zajímavé hodnocení.
    Je vidět, ža každý si slovo, kreativně, vyložil po svém a tomu uspůsobil svůj výtvor.
    Děkuji PB za zajímavé hodnocení. F

• Jaroslav Pokorný 2
    Jaroslav Pokorný 2
    20.05.2016 07:46

Zajímavé a hlavně poučné čtení. Díky

• Taky..
    Taky..
    20.05.2016 10:03

Souhlasím s Festou, že hodnocení pomocí rozdělení do skupin s typickými postupy bylo poučné a potěšilo mě také, že vyhrála opravdu netuctová fotka.

• KIV
    KIV
    21.05.2016 13:12

Výborný výběr, gratuluji všem, jejichž fotky byly v článku zmíněny, a hlavně vítězi, a upřímné díky panu Petru Bambouskovi za skvělý článek.
    Úžasně seskupeno, perfektně rozebráno, velice přínosné. Díky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace