Jsem nevychovaný nezdvořák, stydím se!!! ... nikomu jsem nepogratulovala ... dodatečně všem gratuluji k umístění i bodům :-)
Ano, vyhlásit nové téma, toho jsem se nejvíc obávala :-) ... poradí mi někdo, jak se mohu podívat na minulá TD? nějaký čudlík, rychlá zkratka k TD ... jen abych věděla, co se již vyhlašovalo a zbytečně je neopakovala? a do kdy se má, prosím, TD vyhlásit? děkuji :-)
Ahoj, pokud se chceš podívat na předchozí TD, tak podle mě budeš muset projít předchozí soutěže: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/souteze/ ... Nevím jestli existuje nějaký nejjednodušší způsob...
Jsem nevychovaný nezdvořák, stydím se!!! ... nikomu jsem nepogratulovala ... dodatečně všem gratuluji k umístění i bodům :-)
Ano, vyhlásit nové téma, toho jsem se nejvíc obávala :-) ... poradí mi někdo, jak se mohu podívat na minulá TD? nějaký čudlík, rychlá zkratka k TD ... jen abych věděla, co se již vyhlašovalo a zbytečně je neopakovala? a do kdy se má, prosím, TD vyhlásit? děkuji :-)
Ahoj, pokud se chceš podívat na předchozí TD, tak podle mě budeš muset projít předchozí soutěže: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/souteze/ ... Nevím jestli existuje nějaký nejjednodušší způsob...
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).