Téma dne: "Podobnost čistě náhodná" čtvrtek 3.12.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    02.12.2015 13:59

    ftipálci :)))

  • KIV
    KIV
    02.12.2015 15:17

    Počkám si na půlnoc, jestli se ten červený oválek s bílým nápisem "ještě nezačala" změní na zelený oválek s bílým nápisem "právě probíhá"... :-)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    02.12.2015 23:11

    taky radeji dneska nepujdu pred pulnoci :))

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    03.12.2015 10:21

    Jde nějak rychle zařídit, aby byly normálně viditelné všechny komentáře? Plís!

  • kubuthor
    kubuthor
    03.12.2015 10:41

    viz předešlý - PROSÍM, o tom přesně TD je... o živé diskusi komunity... a tím, že se znemožní, se zabíjí nejlepší věc na celým FA :(

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    03.12.2015 10:50

    Héééj, co to je ha hovadinu??? To jste tedy opět nevychytali... Nebo se to MUSELO hlásit dopředu, že chceme vidět, co kdo píše? To je tak, když někdo něco předělává a vůbec neví, jak to tu funguje a co je tu zaběhlé a o co tu lidem jde! Jsem tááák vytočená!!! A nevěřím, že VAŠE reakce a náprava bude bleskurychlá... Chjo...

  • KIV
    KIV
    03.12.2015 12:35

    Akce „Téma dne“ je jednodenní akce spíše zábavného charakteru, kdy lidi si chodí navzájem hodně pod fotky, každý kdo vloží fotku do TD se cítí tak trochu zavázán jít něco říct pod každou vloženou do TD, na základě toho co je vloženo a jak se vyvíjí debata pod fotkami, tak často lidé reagují vložením další fotky… Je to vyjímečná akce, tolerují se i fotky neperfektní třeba technicky, hlavním účelem je vlastně jednodenní zábava.
    Bez možnosti vidět co kolegové pod fotkami píší, a bez možnosti okamžitě reagovat, je TD zcela zabito.
    Prosím uvolněte komentáře publiku.
    Děkuji.

  • Taky..
    Taky..
    03.12.2015 12:45

    Absurdní je, že si nemůžu přečíst ani komentáře u mé vlastní fotky (i když na mě vyskakuje červené čísílko, že tam jsou). Diskuze komunity bude muset obživnout až v pondělí:-)
    V hlavičce soutěže je napsáno, že hodnotit můžeme do pondělí, ale nedozvíme se, jak máme hodnotit (většina si ze zvyku vypla bodování). Zase postaru a ručně sčítat?

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    03.12.2015 12:51

    Toto je asi blbý sen. Ledva som zistil, ale fest náhodne, ako vkladať. Zrazu, TD dňa je bodovacou súťažou (vypol som bodovanie, ako je zvykom v tejto dobrovoľnej diskusii so zadanou témou). Nevidím komentáre iných (však tie sú podstatnejšie ako výhra). Zase funguje, že kto ma má na IL, nesmiem ho komentovať. Tak admini sa fest pohrali, ukradli mi zábavu na víkend.

  • KIV
    KIV
    03.12.2015 13:04

    Články – TD – Celý článek:
    „Bodové hodnocení 1–7 je zakázáno. Místo toho každý soutěžící vybere první 3 místa (uděluje 3, 2 a 1 bod)“
    ...
    ------------------------------------------
    (Mimochodem, při vkládání mé první fotky dnes mi obrovský nápis oznámil, že vkládám fotku č. 3 ze 3, tak jsem zvědavá, do se stane, až budu chtít případně vložit dneska další fotku.)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse