Prodal mi šunt, jak reklamovat?

  • martin richta
    martin richta
    Autor
    29.12.2014 13:10

    Ahoj. na vánoce jsem si přes paladix koupil starou sigmu 18/f3,5. Když jsem po obdržení balíku provedl testovací fotky, evidentně je objektiv vadný. Měl jsem podobnou sigmu 14, která je tabulkové horší, ale lezly z toho nádherné fotky. S tímhle objektivem je evidentně něco v pořádku. I když ostří celkem svižně a "přesně" na výsledné fotce není nic ostré. Navíc celá fotka je jako bych fotil v sauně.

    hned sem kontaktoval prodejce, který nereagoval, až napotřetí se vyjádřil, že nemůžu od objektivu za tři tisíce očekávat kvalitní výsledky. Přitom nejde evidentně o kvalitu objektivu, jako o vadu tohoto kusu.

    Dá se proti tomu něco udělat? prodejce se k tomu staví celkem pasivně :( Stalo se vám někomu něco podobného? Jak jste to řešili? děkuji

  • Bedřich Lakomý
    Bedřich Lakomý
    03.01.2015 19:16

    vrátit prodejci...pokud se podaří...jinak, tímto způsobem se moc nedaří nakupovat..

  • martin richta
    martin richta
    Autor
    23.01.2015 10:46

    prodejce nereaguje :( kdybych neměl charakter, tak budu na paladixu spamovat jeho inzeráty a pomlouvat ho, jaká je to kurva. ale protože ho mám, tak si z toho asi musím vzít jen ponaučení :) posílám to do servisu, kde si nechám aspon odhadnout cenu opravy. pokud se to vyplatí, tak to opravíme. díky

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2015 11:30

    Proběhla nějaká mejlová korespondence, v níž se prodávající vyjádřil o stavu objektivu?
    Kolik byla cena objektivu?

    Nechat hajzly jít asi není charakternost.

    Pokud existuje nějaký doklad o jeho tvrzení, že objektiv je ok, dá se zkusit výhrůžka žalobou na podvod. Pokud nic takového neexistuje, je to opravdu jen ponaučení pro kupujícího, že příště...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse