Zpracování tématu: "Moderní zátiší"

 • afak
  afak
  20.05.2013 18:34

  Mam s tim hodnocenim takove dilema.. Chapu, ze jakekoliv hodnoceni neceho tak subjektivniho jako je fotografie je tezke a nikdo neni objektivni vitez.. Chapu, ze jina temata jako "Laska", "Rychlost" apod nemaji zadna obecna pravidla zpracovani.. ale moje dilema je, ze zrovna tema Moderni zatisi by si pri zadani ukolu mozna zaslouzilo mensi teoreticky uvod co se od danneho tematu ocekava, protoze pak je divne cist ze tahle a tahle fotografie nesplnuje tyhle a tyhle pravidla pro zpracovani zatisi ktere zadavatel ocekaval.. Jo muze si to kazdy najit na webu, ale myslim ze by bylo fer to u temat, kde se daji vymezit urcite principy a pravidla, je proste zopakovat pri zadani. Jako ve skole "tema zni ... a nezapomente ze se soustredit na tyhle zakladni aspekty ve sve praci.."
  Proste mi to prislo trochu s kriskem po funuse nad hotovymi fotografiemi resit pravidla zatisi. Vzdyt Fotoaparat.cz by mel urcite i "ucit" teorii, zvlast kdyz jsme v sekci "Teorie fotografie" :-)
  Za me jsou ty vitezny fakt dobry, ale moc snovy, osobne bych je nehledal do kategorie zatisi.. To uz radsi trochu predelana ta diskutabilni lampa :-)

 • Lida Lida
  Lida Lida
  20.05.2013 23:11

  aha. takže jako ve zvláštní škole. Jedna a jedna jsou

  a) burizony
  b) 2

  Nšvod: vybírejte číslo. Číslo nejsou písmenka. V našem případě ani číslo není k jídlu.

 • Jan Votava 2
  Jan Votava 2
  22.05.2013 08:57

  To: afak - ano, také bych se přimlouval, zláště proto, že srozumitelný popis toho, co je to moderní zátiší není vůbec jednoduché na internetu najít. Aspoň mě se to nepovedlo:

  To: Lida 19:
  a taky
  1+2 = 3
  2+2 = 4
  aneb opakování je matka moudrosti.

 • KIV
  KIV
  22.05.2013 10:25

  To Lida ohledně 1 a 1:
  a) 2 (pro žáčka v první třídě jediná správná odpověď)
  b) 11 (může napadnout třeba hloubavého žáčka v druhé třídě)
  č) 3 (ve dvojkové/binární soustavě jediná správná odpověď)
  www.ssss.cz/skola/zaci/pc/images/ds.pps

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

FotoMaraton Sumava

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace