Zpracování tématu: "Barvy podzimu"

  • Radek Burda
    Radek Burda
    12.12.2011 08:45

    kristepane :-)))

    serial nekonecne nudnych lidovych obrazku listu, listecku, stromu u vody a jine ocekavatelne nekonecne vetese...

    ty naprosto nejblbejsi napady, cviceni druhaka .. vazne jen na to se zmuzeme?

    Tak to bude asi Alzheimer, pratele. Podzim vaseho zivota.

  • Dagmar Lapišová
    Dagmar Lapišová
    12.12.2011 11:50

    RE:rabur

    co byste chtěl k tématu " barvy podzimu?" nepokoje na Balkáně?

  • Radek Burda
    Radek Burda
    12.12.2011 16:28

    jaj, dagmar.. asi desetivterinove zamysleni nad tim, co fotit, a ne tahle netrapnejsi "cliché" :-)

    myslim, ze kvuli te ostude autori nevylezou ted z der az do jara.

  • Robert Kujan
    Robert Kujan
    12.12.2011 17:30

    Řekl bych trochu zbytečně ostrá kritika, ne? Na fotografovaní krajinek není nic špatného a téma k nim přímo vybízí. Určitě to bylo na víc než deset vteřin. Takovou fotku je někdy nutné pořádně si "vychodit". Takže dost hrubého shazování cizí snahy, takto si tu ego pohladíte pouze Vy.

  • jana sedlakova
    jana sedlakova
    13.12.2011 19:33

    Náhodou mňa tieto mesačné témy bavia stále viac. Nie vždy mám čím prispieť, ale nato to je. Popremýšlať a skúsiť. Jasné, nie vždy to výjde. Majstrov je len zopár.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    14.12.2011 05:45

    http://www.fotoaparat.cz/image/36535

    marně přemýšlím, jestli mám něco s monitorem, když tady vidím krásně "přirozenou" tyrkysovou oblohu... a jak se pěkně odzrcadlila na pomníčku...

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    14.12.2011 22:38

    taky mám stejně vadný monitor, hold se podzimu brutálně dopomohlo posunem barev :-/

  • Walther Krupinsky 1
    Walther Krupinsky 1
    18.12.2011 23:28

    To je zajímavá situace, kterou jsem asi nepobral. Fakt to vypadá tak, ze autor clanku si nevsiml te oblohy "Ke krizku"? Vzdyt je to videt na nahledu 150pix..???
    Jakoby podzimni klise podzimu je OK, asi jako kdyz bych se nedivil na obede, ze polivka je tekuta, Burduv vstup je stabilne klisoidni (u druhe nejlepsi na svete stejny koment jako u posledniho odpadu), ale hlavne bohuzel se teda neurodilo. Dilem katastrofa (Ke krizku, HDR, zmatecne cosi od Bednarika, rozmazana a vyblita cesta k osudu, Alexova taky divne, snad vsechno neni proostreny (panelak ostry skoro, strom vubec), svetlo neni nikde.

  • patrik hyka
    patrik hyka
    23.01.2014 20:58

    moc vtipny. obzvlast ty HDR pekla:))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse