Zpracování tématu: "Symbol"

  • jana sedlakova
    jana sedlakova
    21.10.2011 10:54

    ďakujem, spätnú väzbu potrebujeme všetci a ešte keď je od profíka a nezavislého, veľmi si cením tejto rubriky.

  • rulisa
    rulisa
    21.10.2011 22:35

    Environmentální, autor jan Straka.

    A hle:
    http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=785400&gal=photo

    Je pěkné, že se tak aktivně zúčastňuje všech soutěží na FA, že...

  • Jan Straka 1
    Jan Straka 1
    21.10.2011 23:48

    Dobrý večer, nevím, jestli byl komentář k zařazení jedné fotografie do dvou různých soutěží myšlen upřímně, či ironicky, ale podle dovětku bych řekl, že spíše ironicky.

    Omlouvám se, pokud vám to přijde nefér, nebo nevhodné, mně prostě přišlo, že fotka splňuje téma obou soutěží, tak jsem ji bez většího rozmyslu přihlásil. A to i přes to, že jsem ani v jednom případě nedoufal ve výhru, ale spíš v nějaký komentář, který by mi, začínajícímu fotografickému nadšenci, pomohl dál se zlepšovat. (Za ten panu Kamilu Vargovi velmi děkuji.)

    Nicméně abych zbytečně nedráždil ty, kterým by to mohlo vadit, smažu fotku z galerie a tím i z druhé soutěže.

  • rulisa
    rulisa
    22.10.2011 00:09

    Do soutěže kvůli komentářům?
    Holý nerozum. U soutěžních fotek je ještě míň komentářů než normálně v galerii a navíc je k nim přístup až za kdovíjak dlouho, takže šanci aspoň na minimální dialog hyne neodvratně.

    A jestli mi to přijde neférnefér... Přijde mi to jako porušení pravidel oné soutěže. :-)

  • rulisa
    rulisa
    22.10.2011 00:10

    Omlouvám se za překlepy, už je moc hodin.

  • Jan Straka 1
    Jan Straka 1
    22.10.2011 00:49

    Díky Vám za upozornění, nebyl jsem si vědom, že dělám něco špatně. :-) Příště budu moudřejší, jsem tu nově, takže jsem nepochytil, jak to tu chodí.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    23.10.2011 17:43

    Vazeny pane Strako, rada bych objasnila informaci ohledne zpracovani tematu "Symbol" a soutezi. Fotografie, poslana k nam do redakce jako "Zpracovani zadaneho tematu", muze byt zverejnena i kdekoli jinde, nejedna se o soutez. Naopak velmi obdivujeme kazdeho, kdo fotografii posle, nebot tim souhlasi s jejim zverejnenim a s tim spojenou kritikou profesionalniho fotografa. Co se tyka souteze - na www.fotoaparat.cz probiha v soucasne dobe celorocni soutez s firmou Nikon, kde se jiz pravidla musi dodrzovat, najdete je zde: http://www.fotoaparat.cz/article/11012/1 . Dobre svetlo. Helena Macenauerova.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    25.11.2011 10:03

    "atypický formát čtverce" mě dost pobavil :o)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse