Bryan Peterson - Naučte se fotografovat detail kreativně

  • Josef Omelka
    Josef Omelka
    27.01.2011 23:46

    Jen drobný dodatek:
    kniha Bryana Petersona není učebnicí makro fotografie, ale jako všechny jeho publikace plní spíše funkci "vtažení do děje", možná právě proto jsou jeho knihy tolik oblíbené. Ne každý rozumí nebo chce rozumět všem technickým podrobnostem, někdy stačí jen malinko motivovat a to Bryan umí dokonale. Pokud jste "lovci" brouků, pavouků a jiného hmyzu není pravděpodobně tato kniha určena přímo vám, chcete-li ovšem své fotografie rozšířit o působivé snímky bez velkých investic, bude pro vás velmi motivující a inspirující.
    Josef Omelka

  • Walther Krupinsky
    Walther Krupinsky
    28.01.2011 00:56

    Neni to ten autor co ma dceru Chloe a asi 2x v kazde kapitole je nejaky odstavec, ktery zacina velmi osobne "Chloe sedela na zachode a mne napadlo vyfotit jeji nohy v papuckach, ktere skvele kontrastrovaly s nasim chlupatym potahem toalety...? Pamatuji ze jsem v knize listoval v obchode a nemohl se s tim vyrovnat a stale prohlizel tiraz/impresum o co jako jde. Pak se ale Chloe sprchovala na zahrade zahradni hadici a paprsky slunce se tristily o krupeje vody tak jsem nakonec koupil pro dceru DVD s krteckem. Takto popsano jako to udelal J. Omelka je mi to ale jasne.

  • m k 7
    m k 7
    28.01.2011 10:21

    JO: Mě to moc nevtáhlo, narozdíl třeba od Joe McNallyho.

    WK: Zrovna o Chloe tam myslím žádná zmínka není, ale narazil jsem tam na něco o jeho bratrovi a Marsu :D

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse