Je "doma" na obzoru hor či širého pole? Pokud ano, mlčím. Pokud ne, pak by lamentaci nad nerespektováním zadání tématu měl vyhlašovatel_hodnotitel_fotorádce obrátit vůči sobě samému, myslím ;o)
Myslim, ze kazajka "doma" ve smyslu v koupelne a na parapetu okna, je uzkoprse tesna... severoamericky indian ma doma i pred teepee s pohledem do severnich plani... ze ale kukacka do tech plani je bezbrehym klise, je bohuzel vec vaznejsi... mozna o to vic, ze hodnotitel -budme milostivi a rekneme, ze pravdepodobne ze zoufalstvi- si tuto sracku vytahl jako priklad fotky povedene.
Ovsem, zadny div. Domaci mazlicci proste svadi k druhemu kolu souteze Blesk o nase nejhezci mimino, ktere -jak se zda- zdejsi vlastnici fotoaparatu s mnoha megapixely vyuzili naplno.
V dalsim dile PF 2011 to zas bude rachanda se santaklausovskyma cepicema.
prvni odstavec mne neuveritelne rozesmal :-))))
ztracite nervy? Vydrzte, bude hur, fotbalovi treneri a ministri vlady pres penize se ted vsichni do jednoho nalili do oboru barevne, ostre fotografie.
:-D
To by stálo za slušný sociologický výzkum...
Je "doma" na obzoru hor či širého pole? Pokud ano, mlčím. Pokud ne, pak by lamentaci nad nerespektováním zadání tématu měl vyhlašovatel_hodnotitel_fotorádce obrátit vůči sobě samému, myslím ;o)
Myslim, ze kazajka "doma" ve smyslu v koupelne a na parapetu okna, je uzkoprse tesna... severoamericky indian ma doma i pred teepee s pohledem do severnich plani... ze ale kukacka do tech plani je bezbrehym klise, je bohuzel vec vaznejsi... mozna o to vic, ze hodnotitel -budme milostivi a rekneme, ze pravdepodobne ze zoufalstvi- si tuto sracku vytahl jako priklad fotky povedene.
Ovsem, zadny div. Domaci mazlicci proste svadi k druhemu kolu souteze Blesk o nase nejhezci mimino, ktere -jak se zda- zdejsi vlastnici fotoaparatu s mnoha megapixely vyuzili naplno.
V dalsim dile PF 2011 to zas bude rachanda se santaklausovskyma cepicema.
Na zadost Dany Kovalove skrtam predchozi koment. Prosim, nectete ho.
K mojí fotce: pro Inuity je "doma" i na obzoru hor..
fotka je focená na okraji vesnice
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).