Los Andes: dva a půl měsíce v jižní Americe - díl 3: Chile a Peru

  • Dušan 5
    Dušan 5
    01.05.2009 09:14

    super info ďakujem,
    Dušan Mt, Slovensko

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    02.05.2009 10:41

    pekne fotky, polarizak bol dobry vyber.

  • Radek Burda
    Radek Burda
    02.05.2009 11:47

    ta poznamka o lidech smerovala k tomu, ze vase fotky jsou takova velebna nuda...

    asi pri promitani zazivate mnohe mdloby svobodnych divek, ktere by si s vami praly vyrazit, ale vezte, ze jinak je to ...

    no furt stejne..

    bez zivota, bez chuti, bez stavy.

    soubor padesati karlstejnu bohuzel uz nekde v prvni tretine vede pantaty jako jsem ja k bezpodminecnemu klimbani.

    ze to ale byl šik vejlet vo tom nepochybuji.
    jen je nutne, pro priste, privezt vuni te zeme, ne jen turisticky plakaty z rocenek cestovek.

    to uz fakt nikoho neba.

  • Pavel Szabo www.krajinar.cz
    Pavel Szabo www.krajinar.cz
    03.05.2009 18:19

    Nenech se odradit lidma jako např. Radek Burda a dělej to, co tě baví, protože to bude v budoucnosti stejně nejdůležitější, když bude mít možnost fotit i každé 3leté dítě profi zrcadlovkou a moci cestovat po celém světě.

  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    03.05.2009 19:09

    Když budete mít štěstí, v budoucnosti uvidíte více. Potom najednou zjistíte, že měl Radek Burda pravdu. Hodně štěstí.

  • JanMiklín.cz
    JanMiklín.cz
    03.05.2009 19:42

    RB a KN: nebojte, už je to poslední díl (kromě toho teda - a už jsem to jednou psal - není povinné na ty články klikat a číst to).

    a k fotkám - já netvrdím, že to je to nejlepší co z těchto zemí je, a ani nepopírám, že je spousta "lepších" fotek, respektive jiného žánru, který se zas líbí někomu jinému. Fotím krajinu, protože to aspoň trochu umím, a zajímá mě to i profesně - např. na focení lidí na ulici prostě nemám náturu, kor když neumím pořádně jazyk a tudíž si ani s nima nemůžu pokecat, a proto to rád přenechám jiným (můžu doporučit třeba www.jansochor.com, toho mám hodně rád...)

  • Radek Burda
    Radek Burda
    03.05.2009 21:34

    no dobre, kdyz uz nechcete jit cestou sledovani osudu lidi, tak ty obrazy alespon trochu rozhoupejte. Dejte do toho rytmus.

    pridejte detail, ktery vam tam naprosto chybi, stridejte motivy.

    Takhle nahazene (vetsinou) panoramaticke ach krajiny vazne jsou v souhrnu silene nudne.

    a nenechte se od mych slov odradit Pavlem Szabo :-)

  • Pavel Szabo www.krajinar.cz
    Pavel Szabo www.krajinar.cz
    03.05.2009 23:25

    rabur: v některých názorech máš pravdu, ale stejně myslím, že jakékoliv snahy jsou utopické... co se týče krajinářské fotografie...

  • Marian  Mráz
    Marian Mráz
    06.05.2009 21:36

    Díky Honzo, některý fotky se ti dost povedly...

  • Peter Hájek
    Peter Hájek
    12.05.2009 20:24

    Vďaka za pekné obrázky a info,je to lákavé.Možno niekedy...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse