• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    29.08.2006 08:25

    Na avizovane snimky z jeskyne jsem byla zvedava a opravdu me jejich kvalita prijemne prekvapila.

  • Mani
    Mani
    29.08.2006 09:49

    Snímky při vysokých citlivostech jsou překvapivě kvalitní. Potěšilná je i (ne)aberace. Na druhou stranu těch 10 MPx je snad až moc...

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    29.08.2006 09:55

    Mani: Nekoukej jen na sum, vsimni si, ze je ho sice relativne malo ale na ukor ostrosti i rozliseni. Sum neni jedinym ani nejdulezitejsim kriteriem a v neposledni rade je dulezita i struktura sumu ....

  • Jakub  Rusnák
    Jakub Rusnák
    29.08.2006 15:10

    podla toho, co som videl pri ISO 400, mohli byt tie odsumovacie algoritmy menej agresivne, takto vyzera ta fotka ako prefiltrovana dajakym velmi silnym filtrom v photoshope, tie detaily sa tam dost stracaju
    ale aj tak som prijemne prekvapeny, na taky snimac, aky tam je to celkom slusne

  • Libor T.
    Libor T.
    29.08.2006 19:18

    Vypadá to celkem dobře.

  • Viktor M.
    Viktor M.
    29.08.2006 19:31

    Tak ja som prijemne prekvapeny ake fotky z toho lezu na to ze je to 10mpx a je to kompakt. Tak neviem neviem ci ho nekupim na amaterske fotenie ak sa mi nechcu nosit skla a zrkadlovku tak je to super kupa :)

  • Lubo Sabo
    Lubo Sabo
    29.08.2006 23:54

    Tak se mi zdá blbost vyhodit pár tisíc navíc za počeštěnou 50ku když se jěště vpohodě dá sehnat slevněná 30ka.. neee ?

  • Brťas
    Brťas
    30.08.2006 09:09

    pro CzechOne- kde se dá prosim Tě ještě sehnat zlevněná 30ka. Schánim jí už čtrnáct dní a nikde ji už nemají(v nabídkách je, ale po dotazu na dostupnost je to všude stejné - nemáme a mít nebudeme!) Stejně asi počkám, za kolik vyleze 50ka a taky, až si jí budu moc osahat - pak padne rozhodnutí. Díky.
    Díky

  • Petr Luňák
    Petr Luňák
    30.08.2006 14:28

    Ta redukce sumu i na nizkych citlivostech je fakt sila.Trikrat fuj:)

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    Autor
    30.08.2006 15:09

    Petr Luňák: nízké jsou které? A v porovnání s jinými kompakty bych tento výrok nevyřknul. V porovnání s nejlepšími(a o nulu dražšími, že...) zrcadlovkami možná ano. ALE I TO JEN PŘI ZOBRAZENÍ 1:1 NA MONITORU. Což je snímek velikosti cca 100cm x 75cm. A takový doma nemám ani jeden.

    Brťas: já bych si připlatil.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse