Recenze fotobatohu F-Stop Gear Satori

  • Aleš Ružička 1
    Aleš Ružička 1
    05.11.2010 09:32

    No nevím...určitě bych do toho nešel:
    1. Pokud musím pro každé vytáhnutí foťáku sundat batoh z ramen, vyjde mi lépe ( a hlavně levněji) mít brašnu, kterou vložím do běžného velkého batohu. S tou výhodou, že ji můžu kdykoliv vytáhnout a použít odděleně. No a každý kdo chodí s plnou výbavou na více dní( cca 15 kg ) určitě ví, že pořád sundávat a nasazovat batoh není žádný med...
    2. Za tyhle peníse seženu běžnou hodně kvalitní krosnu a brašnu a ještě zbude...

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    05.11.2010 09:33

    absolutne nepouzitelne pre realnu turistiku. kto si moze dovolit zapratat 80% miesta fotovybavou, tak trekkinguje ale sa iba prechadza.

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    05.11.2010 09:33

    netrekkinguje som chcel povedat.

  • Tom Novacek
    Tom Novacek
    05.11.2010 09:49

    souhlasím, že na vícedenní trekking to není, ale brašna vs batoh je věc, na kterou má každý svůj vlastní názor. s brašnou jsem chodil docela dost, když půjdu na týden/více do hor, vezmu si ji. pokud ale vyrazím jen na jeden dva dny jen tak na kopec, pouze fotit, nikoliv dělat přechody, vezmu si raději fotobatoh, kde mám všechno poruce a nemusím to lovit z hloubi batohu a nic mi nezavazí kolem krku.

    je na výběr několik velikostí vnitřní ICU, při S-ku zbyde na výbavu prostoru dostatek.

    u mě rozhodovalo ještě využití v zimě na skialp/freeride, kde se jedná o jeden z mála fotobatohů, do kterého se vejde lavinová výbava, pasy aj., a kde se dostanu k foťáku velmi rychle.

  • Josef Plaček
    Josef Plaček
    05.11.2010 10:15

    Mě osobně to připadá jako zajímavý nápad, asi bych to přirovnal k batoku Naneu K5, ten stojí taktéž dost peněz a má své mouchy a stále to není úplně ono, prostě by to chtělo doladit, ale rád bych ten batoh viděl někdy v budoucnu naživo.
    Také nehledám batoh na XXkilometrové tůry, ale na jedno, dvoudení výlety z jednoho bodu...

  • Jan Smrž
    Jan Smrž
    05.11.2010 10:16

    Dekuji za recenzi. Mel byc par dotazu:
    1) Jaka je na fotografiich velikost ICU? V textu je uvedena vaha XL, ale podle porovnani s fotkami na www vyrobce mi to prijde spis jako velikost L.
    2) Jak moc verohodna je velikost 58l? Vezmu-li v uvahu , ze krome foto vlozky je tam mista tak na vetsi svacinu a bundu.

    Cena mi pro batoh na jednodenni noseni tez prijde docela vysoka.
    pozn. odkaz na web vyrobce nefunguje

  • Tom Novacek
    Tom Novacek
    05.11.2010 10:31

    to Josef Plaček: s tím bude docela problém, f-stop prodává hlavně přes internet, a to i v USA. leda bychom se někde potkali na horách. :)

  • Tom Novacek
    Tom Novacek
    05.11.2010 10:31

    to Braun: ano, na fotografiích je ICU velikosti L. reálně je tam místa dostatek, nad ICU jsem měl spacák Hannah Biker, větší svačinu a pár drobností.
    add 58 litrů: je to papírový údaj, osobně mi ale batoh přijde menší, tak na úrovni 45l.
    cena je docela vysoká, to je pravda. je to asi tím, že ostatní výrobci doteď nenabídli nic srovnatelného, snad až na DaKine Sequence nebo Naneu K5.

  • Tom Novacek
    Tom Novacek
    05.11.2010 10:32

    adresa na web výrobce:
    http://fstopgear.com/

  • Josef Plaček
    Josef Plaček
    05.11.2010 10:41

    -Tom Novacek:
    Určitě by jsme se někde někdy setkat mohli, během následiujícího roku budu totiž batoh kupovat a nebyl by problém se i přijet podívat ale to už předbíhám.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse