Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tohle mě hodně baví:-) 6+
Hodně pěkné a zajímavé. Nevšední.
děkuji :-)
"Hodně pěkné a zajímavé. Nevšední...." - zobrazit celý komentář
díky moc :-)
Parádní...línie, BW
prostě paráda :-)
"prostě paráda :-)..." - zobrazit celý komentář
díky moc :-)
Moc pěkné, čisté a perfektní převod do BW.
"Moc pěkné, čisté a perfektní převod do BW...." - zobrazit celý komentář
moc děkuju, potěšilo .-)
Velmi pěkné
Futurismus napadlo mne. Architektura lehce posunutá k abstrakci. Za mě dobrý směr.
"Futurismus napadlo mne. Architektura lehce posunutá k abstrakci. Za mě..." - zobrazit celý komentář
přesně tak, akorát mám problém ve výběru kategorie ve fotosoutěžích zda dát architekturu nebo abstrakci.... :-)
Pěkné, baví mě to.
šroubovice DNA :-))
"šroubovice DNA :-))..." - zobrazit celý komentář
Dobrá asociace :-)
"Tohle mě hodně baví:-) 6+..." - zobrazit celý komentář