Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Úplně slyším Mariku Gombitovou, kterak zpívá Koloseum...;-) Vidím, že tam visí i letošní zámek, ale mně by se líbil víc ten pro Nancy ve tvaru srdíčka... ;-)
bystré to oko :-)
Pěkné.
náhrada za vavřínový věnec :-))
"Úplně slyším Mariku Gombitovou, kterak zpívá Koloseum...;-) Vidím, že tam..." - zobrazit celý komentář