Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Taky se mohla postavit před vodu... ;-)
Ten pes v popředí tomu dává rozměr a hloubku. Škoda, že téměř splývá. Ale chápu, že není hlavní motiv.
a v tom prostředním sis čistil zuby? :-)))
Důstojná a klidná klasika
jaké žuby ? :D
Ten hafan tam úplně pasuje :)
"Ten hafan tam úplně pasuje :)..." - zobrazit celý komentář
je to prosím pěkně slečna Mia
pěkný :-)
krásné místo, krásně vyfoceno
"a v tom prostředním sis čistil zuby? :-)))..." - zobrazit celý komentář