Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Lysou horu, která není lysá, už máme, tahle je spíš nahatá :) a Nahatou rozhodně nemáme...
...takže zahnu a na jakou horu vylezu?
Jakýsi kopeček na Azorech, ale mne spíše zaujala vtipně umístěná dopravní značka.
Pravda, značka je tam dobrá... ;-)
"Jakýsi kopeček na Azorech, ale mne spíše zaujala vtipně umístěná dopravní..." - zobrazit celý komentář