Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmm
Za mne velká paráda, tleskám!
děkuji :-)
Bych vyretušoval to uprostřed nahoře ((((-:
Pěkné místo, fajn záběr.
Povedlo...
"Bych vyretušoval to uprostřed nahoře ((((-: Pěkné místo, fajn záběr...." - zobrazit celý komentář
jo ten týpek je tam votravnej :oDDD Přemýšlel sem zda tam nechat svůj odraz a ve finále mi to přijde zajímavější :-)
Líbí. Ačkoli ji vnímám jinak, než autoportrét. (Což je ale jedno.)
"Za mne velká paráda, tleskám!..." - zobrazit celý komentář