Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Roberto Benigni by ti dal za pravdu...;-) Adam a Eva v sauně pobavili... ;-)
... jsou na obláčku :)
je...
v trávovém opojení
A proto se dali zamrazit, dokud nebude život ještě krásnější :-)
"Život je krásný" nebo "Stáří je moudré" nevím kdo takové hlouposti vymýšlí (((-: (nemyslím to vážně)
"A proto se dali zamrazit, dokud nebude život ještě krásnější :-)..." - zobrazit celý komentář
:))
"A proto se dali zamrazit, dokud nebude život ještě krásnější :-)..." - zobrazit celý komentář
:-)
Děkuju všem :-)
Ha, někdo vstoupil do mého rybníčku! Souhlasím. Pokusím se (časem) odpovědět...
"Ha, někdo vstoupil do mého rybníčku! Souhlasím. Pokusím se (časem)..." - zobrazit celý komentář
to s tím rybníčkem jenom tak vypadá :-), dělala jsem si kdysi knihu Dvojexpozice a dávala k sobě fotky do páru - na každou stránku jednu, takže dvojice mám vytvořeny dávno... tenhle diptych je spíš o obsahu, ale většinou to bylo o vizuálním spojení..
děkuji za přízeň :)
Láska na obláčku.. ♥
"Roberto Benigni by ti dal za pravdu...;-) Adam a Eva v sauně pobavili... ;-..." - zobrazit celý komentář