Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ten odraz dole mi nesedí
Bezva úhel... ;-)
Minimalista by se obešel bez spodní části s odrazem okolí
chápu že to může někomu vadit, ale mám rád realitu, bez problémů by to šlo s AI odstranit, ale nerad dělám až takové úpravy.
"Minimalista by se obešel bez spodní části s odrazem okolí..." - zobrazit celý komentář
díky tomu šíru by to asi nebyl problém, zkusím a uvidím zda se mi to bude líbit :-)
líbí
Mě ten odraz dole nevadí, naopak.
"ten odraz dole mi nesedí..." - zobrazit celý komentář